West Ham United U23 przegrał w piątek wyjazdowy mecz z Blackburn Rovers 1:2 w ramach 17 kolejki Premier League 2.

Wszystkie bramki w tym meczu zostały zdobyte w pierwszej połowie. Gospodarze już w czwartej minucie wyszli na prowadzenie po genialnym golu Anthony’ego Stokesa. Młoty odpowiedziały w 17 minucie po trafieniu Grady’ego Diangany. Nasz skrzydłowy ładnym sprytnym strzałem doprowadził do remisu. W 34 minucie Rovers po raz drugi w tym meczu wyszli na prowadzenie. Piłkę do własnej bramki skierował Josh Pask. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i West Ham uległ 1:2.

Skrót meczu do obejrzenia tutaj.

West Ham United U23: Trott – Knoyle, Rice (C), Pask, Neufville – Makasi, Sylvestre – Kemp, Diangana, Holland – Powell (Ford 76)

Ławka: Forde (GK), Hamilton.