West Ham United U23 znów zwycięski! Podopieczni Terry’ego Westleya pokonali na Carrow Road Norwich City 0:2 i zajmują drugie miejsce w drugiej dywizji Premier League 2.

west-ham-u23-norwich

Zespół Młotów był zdecydowanie lepszy w tym spotkaniu i stwarzał sobie co rusz dobre sytuacje bramkowe. Jednak na trafienia piłkarze ze wschodniego Londynu musieli czekać do końcowych minut.

alex-pike

W 86 minucie gracz Norwich City Louis Ramsay otrzymał drugą żółtą kartkę za faul na Vashonie Neufville. Dwie minuty później piłkarze Kanarków grali już w dziewięciu. Za faul w polu karnym na Danielu Kempie, czerwony kartonik otrzymał Toby Syme. Sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł niezawodny w tym sezonie Antonio Martinez. Strzał Hiszpana obronił bramkarz gospodarzy, ale z dobitką już sobie nie poradził. Dla byłego piłkarza Valencii to już siódmy gol w szóstym występie dla West Hamu U23.

antonio-martinez

W drugiej minucie doliczonego czasu gry, West Ham wyprowadził drugi cios. W sytuacji sam na sam z bramkarzem znaleźli się Noha Sylvestre i Marcus Browne i ten drugi trafił do siatki po asyście Szwajcara.