W świetnym stylu obecny sezon zakończyli zawodnicy Terry’ego Westleya. Piłkarze West Hamu U21 w rewanżowym finałowym meczu Barclays U21 Premier League Cup pokonali na wyjeździe Hull City. Do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne.West Ham u21

Młoty w pierwszym meczu pokonali na Boleyn Ground Tygrysy 1:0. Młodzi piłkarze The Hammers byli bardzo blisko triumfu w regulaminowym czasie gry, gdyż do 93 minut na tablicy wyników widniał remis 0:0. Jednak w ostatniej minucie doliczonego czasu świetnym strzałem popisał się Will Annan i doprowadził do dogrywki.

West Ham U21

Po 120 minutach nadal było 1:0 dla gospodarzy z KC Stadium i arbiter zarządził serię rzutów karnych. W niej bezbłędni okazali się piłkarze West Hamu. Do bramki trafiali kolejno: Marcus Browne, Reece Oxford, Sam Byram, Stephen Hendrie oraz Martin Samuelsen. W drugiej serii jedenastkę strzelaną przez Daniela Batty’ego obronił Raphael Spiegel i to zaważyło o zwycięstwie Młotów 5:3.

west ham u21 champions

Skład West Hamu U21: Raphael Spiegel – Sam Byram, Doneil Henry, Reece Oxford (C), Lewis Page – Declan Rice (Jahmal Hector-Ingram 100), Moses Makasi – Grady Diangana (Stephen Hendrie 68), Martin Samuelsen, Marcus Browne – Djair Parfitt-Williams (Alex Pike 68).

Ławka rezerwowych: Sam Howes, George Dobson.