Podopieczni Terry’ego Westleya nie zwalniają tempa! West Ham po raz kolejny pokazał świetną piłkę i pokonał na wyjeździe zespół Fulham FC. Piłkarze Młotów przegrywali 1:0, ale potrafili się podnieść i przechylić losy spotkania na swoją korzyść.

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył Stevie Humphrys. Młoty jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli golem Djaira Parfitta-Williamsa. W drugiej połowie West Ham kontrolował przebieg spotkania i zdobył dwa gole. Najpierw z rzutu karnego bramkarza gospodarzy pokonał Josh Cullen i następnie swojego drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Parfitt-Williams.

Warto zauważyć, że w drugiej połowie spotkania w zespole Westleya pojawił się młody junior Conor Coventry. Dodatkowo West Ham testował Sama Forda. Natomiast w zespole gospodarzy cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział młody Polak Mikołaj Kwietniewski.

Fulham U21 – West Ham U21 1:3 (1:1)

Bramki: Humphrys 24 – Parfitt-Williams 38,86, Cullen 72-k.

West Ham: Howes – Pike, Oxford, Henry, Neufville – Dobson (Coventry 89), Makasi – Parfitt-Williams, Cullen, Gordon (Nasha 73) – Belić (Ford 56).

Ławka: T.Brown, Onariase.