Podopieczni Terry’ego Westley’a przegrali na wyjeździe z Arsenalem 0:3 w ramach rywalizacji w Premier League 2.

Młodzieżowcy West Hamu United rywalizację z Kanonierami rozpoczęli podobnie jak drużyna seniorów. W 6. minucie spotkania Vlad Dragomir otwiera wynik rywalizacji. Swoje szanse mieli też Diangana i Martinez, jednak w pierwszym przypadku piłka przeleciała nad poprzeczką, w drugim dobrze interweniował bramkarz.

W 36. minucie Trott musiał uznać wyższość Dragomira. W odwecie strzały głową oddali Johnson i Haksabanović, jednak dobrze interweniował golkiper gospodarzy.

Młoty miały swoje szanse, jednak zawodziła skuteczność. Wynik spotkania na 0:3 ustalił Nketiah.

Arsenal U-23 3:0 West Ham United U-23

Bramki: Draogmir 6’ 36’, Nketiah 82’

Arsenal: Macey, Osei-Tutu, Bola, Sheaf, Pleguezuelo, Medley, Dragomir, Dasilva, Nketiah; Willock, Smith Rowe

Ławka: Gilmour, Keto, Amaechi, Eyoma

West Ham United: Trott, Johnson, Akinola, Wells, Longelo, Makasi, Coventry, Samuelsen, Haksabanovic (Hector-Ingram 52’), Diangana, Martinez.

Ławka: Powell, Matrevics, Bernardo.