Nathan Trott w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu zażądał, aby jego drużyna zachowywała większą koncentrację w meczach Premier League 2.

West Ham United U23 przegrał w poniedziałek z Liverpoolem 2:0 i zdecydowanie oddał pole gry rywalom. Bramkarz Młotów ma nadzieję, że w kolejnym spotkaniu on i jego koledzy się zrehabilitują.

– Niekiedy byliśmy źle zorganizowani. Musimy być bardziej skoncentrowani, jeśli chcemy walczyć z takimi zespołami jak Liverpool. Wszyscy włożyli sporo serca w grę w pierwszej połowie, ale to w drugiej połowie graliśmy lepiej. Myślę, że po prostu zmęczyło nas bieganie za rywalami bez piłki. – mówił piłkarz pochodzący z Bermudów

West Ham mógł wrócić do spotkania już w pierwszej połowie, ale Toni Martinez nie wykorzystał rzutu karnego. Jego uderzenie w niezłym stylu wybronił Kamil Grabara.

– Nie mieliśmy szczęścia przy uderzeniu Toniego. To był dobry strzał, ale niestety bramkarz poszedł w dobrym kierunku. Mieliśmy jeszcze pare szans i jeśli byśmy kilka z nich wykorzystali to mecz mógłby się inaczej skończyć.

– Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku. W przyszłym tygodniu musimy zagrać dużo lepiej, jeśli chcemy wygrać mecz.