Współwłaściciel West Hamu United David Sullivan przeprosił wszystkich fanów Młotów za porażkę z Leicester City w zeszłą sobotę.

Ostatnio Sullivan zwrócił Slavenowi Biliciowi uwagę, że jego gracze nie mogą sobie pozwolić na utratę goli w początkowej fazie meczu, jak to miało miejsce w meczu z Wisienkami. Chorwat potwierdził spostrzeżenie współwłaściciela klubu, jednak nie udało się mu zapobiec utraty kolejnych trafień we wczesnej fazie zawodów.

Sullivan oznajmił: Myślę, że wszystko, co możemy zrobić po sobotniej porażce to przeprosić fanów. Przegrywając 0-2 po siedmiu minutach meczu w Premier League czy lokalnej, amatorskiej lidze sprawia, że ciężko jest wrócić do gry. W drugiej połowie prezentowaliśmy się bardzo dobrze, jednak musimy też grać skutecznie przed tym. Musimy odnaleźć przyczynę utraty goli i to naprawić, ponieważ ciężko jest wygrywać mecze z ujemnym bilansem bramkowym, niżeli z zerowym. Następnych kilka meczy będzie dla nas kluczowych. Jedziemy na stadion Hull City, potem Arsenal, a później znów wyjazd do Swansea – zakończył Sullivan.