Slaven Bilić był rozczarowany sposobem w jakim jego zespół przegrał sobotnie spotkanie z Southampton (0:1). Gracze Młotów zagrali bardzo słabo i zasłużenie przegrali na St Mary’s Stadium.

Jesteśmy rozczarowani, bo to była wielka szansa na zdobycie punktów. Przegraliśmy to spotkanie przez słaby początek. Byliśmy lepsi przez 3/4 spotkania. Koniec pierwszej połowy i druga połowa to okres gry w którym przeważaliśmy, a zwłaszcza od momentu czerwonej kartki. Nie możemy tak zaczynać spotkania. – powiedział Chorwat

Pomogliśmy rywalom w wieku kwestiach boiskowych. Oni zaczęli z animuszem, ale my nie potrzebnie oddaliśmy im pole gry. Po stracie gola graliśmy nieźle, ale nie zdobyliśmy gola, więc nasza postawa nie była dobra. Rywal bronił się dobrze w dziesięciu, ale my nie potrafiliśmy wykorzystać przewagi, bo gdy już mieliśmy sytuacje to brakowało nam jakości. Potrzebowaliśmy lepszych dośrodkowań i więcej ruchu. Niestety tego zabrakło. – dodał

Nie potrafiliśmy zagrozić bramkarzowi gospodarzy, bo obrona grała dobrze. Jesteśmy rozczarowani, że przegraliśmy w ten sposób. We wtorek mamy następny mecz, musimy podnieść głowy do góry, uczyć się na własnych błędach i pokonać Liverpool. – zakończył 47-latek