Podczas przerwy związanej z meczami reprezentacji, skauci West Hamu obserwują wielu zawodników, którzy w przyszłości mogą wzmocnić zespół ze wschodniego Londynu. Tym razem pod lupą znaleźli się Martin Braithwaite oraz Rafa Silva.

24-letni Braithwaite jest zawodnikiem francuskiej Toulouse. W tej kampanii Duńczyk zdobył 11 goli w 34 występach. Były gracz Esbjerg FB jest nominalnym napastnikiem, ale również z powodzeniem może występować na skrzydle. We wtorkowy wieczór piłkarz będzie obserwowany podczas spotkania Duńczyków ze Szkotami na stadionie Hampden Park. Do tej pory Braithwaite rozegrał 13 spotkań w drużynie narodowej i strzelił w nich jednego gola.

NEWCASTLE UPON TYNE, ENGLAND - AUGUST 10: Rafa of Sporting Braga in action during a Pre Season Friendly between Newcastle United and Braga at St James' Park on August 10, 2013 in Newcastle, England. (Photo by Matthew Lewis/Getty Images)Natomiast Rafa Silva robi wielką furorę w Portugalii w barwach Sportingu Braga. 22-latek występuje na pozycji skrzydłowego i przykuwa zainteresowanie takich firm jak Manchester United czy FC Porto. W obecnym sezonie błyskotliwy zawodnik strzelił dziewięć goli oraz zaliczył osiem asyst w 40 występach. Skauci Młotów obserwują tego zawodnika regularnie podczas występów ligowych, ale tym razem wybrali się na towarzyskie spotkanie z Bułgarią, które Portugalczycy przegrali 0:1. Silva rozegrał w tym meczu 65 minut. Łącznie pomocnik ma na koncie 5 występów w reprezentacji.