Rusza nowa Liga Typerów! Wygraj oryginalną koszulkę WHU!

Nowa Liga Typerów jest już dla Was dostępna. Zachęcamy do rejestracji i typowania pierwszych meczów. Jest o co grać. W tym roku nagroda główna to oryginalna koszulka West Hamu 2015/16. Zwycięzca sam wybierze, czy chce nagrodę w wariancie domowym czy wyjazdowym.

W tym sezonie czeka nas kilka zmian. Co warto wiedzieć?

1. Nowa aplikacja

Ligę Typerów dla Waszej wygody przenieśliśmy na nowy system. Aplikacja jest wygodniejsza od poprzedniej i nie wymaga przenoszenia na odrębną stronę. Typy, ranking, logowanie – wszystko znajdziecie na whufc.pl w głównym menu.

screen1

Dzięki nowej aplikacji, będziecie mogli wprowadzać swoje typy również za pomocą smartfonów czy tabletów. O nowych kolejkach do typowania będziemy informować na whufc.pl oraz na naszym Facebooku.

2. Zasady

Zasady nieco uległy zmianie, lecz idea nadal jest ta sama. Kto typuje precyzyjnie i regularnie – wygrywa. Niżej przedstawiamy stawki punktowe. Więcej szczegółów znajdziecie w zakładce Zasady.

Punkty
Trafienie rezultatu 2
Trafienie dokładnego wyniku 5
Bonus za różnicę bramek 1
Pytania bonusowe Co jakiś czas do typów będziemy dorzucać pytania bonusowe, za które będzie można zdobyć dodatkowe punkty

3. Nagrody

Tutaj nic się nie zmienia. Do wygrania jest oryginalna koszulka West Hamu 2015/16. To zwycięzca zdecyduje czy będzie to koszulka wyjazdowa czy domowa. Dla pozostałych przewidzieliśmy nagrody dodatkowe o których powiemy niebawem. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez sklep ISS Sport.

Liga typerów

4. Rejestracja i logowanie

Aby wziąć udział w Lidze Typerów, należy założyć konto na whufc.pl. Strona rejestracji znajduje się w głównym menu. Można też ją znaleźć tutaj.

Na podany adres e-mail dostaniecie hasło do konta. Teraz należy przejść do strony logowania i podać e-mail oraz hasło.

Serdecznie zachęcamy do zabawy. Wszelkie pytania/uwagi techniczne dotyczące Ligi Typerów prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy.

  • jan winnicki

    Dobrze by było gdyby typy dotyczyły tylko Premier League. Nie tak jak bywało że wrzucane były (często na ledwie kilka godzin przed rozpoczęciem) do obstawiania mecze pucharowe. Nie każdy interesuje się drużynami np. z League One i nie każdy się w nich orientuje. Nie każdy też pamięta o pucharach. Lepiej zostać przy Premier League. Co do tych dodatkowych pytań to też nie jestem do tego przekonany. W końcu to liga typerów a nie teleturniej z Krzysiem Ibiszem…

  • Łukasz Papuda

    Planujemy tak jak mówisz skupić się na Premier League. Jednak jeśli pojawi się ciekawy mecz w LE nie wykluczone że się pojawi w stawce. W tym roku postaramy się pilnować terminów i wrzucać kolejki z odpowiednim wyprzedzeniem.

  • jan winnicki

    No to super!