Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski weekend za nami, a więc czas zobaczyć jak radzili sobie piłkarze West Hamu wypożyczeni do innych klubów.

Enner Valencia (Everton) nie mógł zagrać w ostatnim meczu ligowym z Młotami, ponieważ jest wypożyczony z londyńskiego klubu i umowa zakazuje występu przeciwko macierzystemu zespołowi.

Reece Oxford (Reading FC) przesiedział całe spotkanie z Nottingham Forest (2:3) na ławce rezerwowych.

Reece Burke po dłuższej nieobecności związanej kontuzją, wrócił do składu Wigan Athletic i grał przez 90 minut w spotkaniu ligowym z Cardiff City (0:0).

Josh Cullen przebywał przez 90 minut na murawie w spotkaniu Bradford City z Wimbledonem (3:0).

George Dobson (Walsall FC) pojawił się na placu gry od początku drugiej połowy meczu z Coventry City (0:1).

Jaanai Gordon (Newport) wszedł na murawę w 92 minucie wygranego spotkania z Accrington Stanley (1:0).

Sam Howes (Hampton & Richmond Borough) rozegrał całe spotkanie z Welling United (2:1).