Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski weekend za nami, a więc czas sprawdzić jak radzili sobie piłkarze Młotów wypożyczeni do innych klubów.

Enner Valencia (Everton) pojawił się w 66 minucie derbów Merseyside z Liverpoolem. Piłkarze The Toffees przegrali 1:3.

Reece Oxford wszedł na boisko w 70 minucie meczu Reading z Leeds United. Klub młodego Anglika wygrał 1:0, a gracz był bardzo obolały po tym spotkaniu, gdyż został nadepnięty na głowę przez jednego z zawodników Pawi.

Martin Samuelsen (Peterborough United) pojawił się na boisku w 73 minucie meczu z Charltonem, a już minutę później zdobył gola na 1:0. Mecz skończył się wynikiem 2:0.

Gol Norwega od 1:02 filmiku.

Josh Cullen zaliczył pełne 90 minut w meczu Bradford City – Walsall 1:0. George Dobson w zespole gości przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Jaanai Gordon (Newport) obejrzał cały mecz z ławki rezerwowych z Crawley Town (1:0).

Sam Howes (Hampton & Richmond Borough) rozegrał całe spotkanie z Chelmsford City (2:0).