Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski tydzień za nami, a więc czas sprawdzić jak radzili sobie piłkarze West Ham United na wypożyczeniach w innych klubach.

Toni Martinez rozegrał 56 minut w barwach Oxford United przeciwko Northampton. Hiszpan oddał kilka strzałów na bramkę w pierwszej połowie, jednak to nie wystarczyło i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Jaanai Gordon przesiedział cały mecz swojego Newport County na ławce rezerwowych. Porażka z Portsmouth 1:2 uwikłała zespół Gordona w walkę o utrzymanie.

Sam Howes był bliski zachowania czystego konta w meczu przeciwko Ebbsfleet United, jednak jego Hampton and Richmond Borough straciło bramkę w doliczonym czasie gry, remisując 1:1.

Sam Ford rozegrał cały mecz w barwach Bishop’s Stortford, jednak nie zdołał zapobiec porażce 0:2 z Maidenhead United.

Zawodnicy wypożyczeni do klubów Premier League oraz Championship nie rozgrywali w zeszłym tygodniu meczów przez wzgląd na przerwę reprezentacyjną. Josh Cullen oraz Martin Samuelsen grali w barwach swoich reprezentacji w meczach drużyn młodzieżowych.