Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski weekend za nami, a więc czas sprawdzić jak radzili sobie piłkarze Młotów przebywający na wypożyczeniach w innych klubach.

Enner Valencia (Everton) pojawił się na placu gry w 70 minucie meczu z Sunderlandem (2:0). Ekwadorczyk w końcówce spotkania miał bardzo dobrą okazję do zdobycia gola, ale przegrał pojedynek z Jordanem Pickfordem.

Josh Cullen (Bradford City) grał przez pełne 90 minut w wygranym 2:1 wyjazdowym meczu z Port Vale.

Toni Martinez (Oxford United) zaliczył pełne 90 minut i dwie asysty w wygranym 4:0 spotkaniu z Chesterfield.

George Dobson (Walsall) i Martin Samuelsen (Peterborough United) przesiedzieli na ławce rezerwowych całe spotkanie swoich klubów.

Jaanai Gordon (Newport County) wyszedł w pierwszym składzie w meczu z Manfield (1:2). W 65 i 67 minucie napastnik obejrzał dwie żółte kartki i musiał opuścić plac gry.

Sam Howes (Hampton & Richmond Borough) grał przez pełne 90 minut w meczu Weston-Super-Mare (2:0).