Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski weekend za nami, a więc czas zobaczyć jak poradzili sobie piłkarze West Hamu wypożyczeni do innych klubów.

Enner Valencia (Everton) pojawił się na placu gry w 62 minucie meczu wyjazdowego z Middlesbrough (0:0).

Toni Martinez (Oxford United) zaliczył kolejny start w nowym klubie. Hiszpan grał przez 73 minuty w wygranym 1:0 meczu z MK Dons.

Martin Samuelsen (Peterborough United) wszedł na murawę w 89 minucie meczu z Sheffield United.

Alex Pike (Cheltenham Town) grał przez 43 minuty w meczu z prowadzonym przez Kevina Nolana Notts County (1:2). Jedynego gola dla zespołu młodego obrońcy, zdobył były gracz WHU Emmanuel Onariase.

Jaanai Gordon (Newport) został wprowadzony w przerwie meczu z Doncaster Rovers (0:0).

Marcus Browne (Wigan Athletic) obejrzał cały mecz z Fulham (2:3) z ławki rezerwowych. Reece Burke nie zagrał w tym spotkaniu z powodu kontuzji.

Josh Cullen (Bradford City) nie wystąpił w meczu z Bristol Rovers (1:1) z powodu kontuzji uda.

Sam Howes (Hampton & Richmond Borough) rozegrał pełne 90 minut w meczu z Margate (1:0).

Dwóch młodych piłkarzy Młotów Anthony Scully i Conor Coventry w miniony weekend zagrali w młodzieżowej reprezentacji Irlandii.