Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski weekend za nami, a więc czas sprawdzić jak radzili sobie piłkarze Młotów wypożyczeni do innych klubów.

Josh Cullen rozegrał pełne 90 minut w barwach Bradford City. Jego zespół przegrał z Shrewsbury 0:1. Irlandczyk po raz kolejny z rzędu został wybrany najlepszym piłkarzem meczu. Dla naszego pomocnika był to 24 występ w tym sezonie League One.

Alex Pike zadebiutował w zespole Cheltenham Town. Anglik grał przez pełne 90 minut na lewej obronie. Jego drużyna wygrała z Accrington Stanley 3:0.

Martin Samuelsen (Peterborough United) pojawił się na murawie w przerwie meczu z Bury. The Posh doznali dotkliwej porażki, aż 1:5.

George Dobson (Walsall FC) wszedł na plac gry w 74 minucie meczu z Sheffield United (4:1).

Enner Valencia (Everton) przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych z Manchesterem City (4:0), a Reece Burke nie znalazł się w kadrze meczowej Wigan Athletic z Burton (2:0).