Kolejny piłkarski tydzień za nami, a więc czas zobaczyć jak radzili sobie piłkarze West Hamu wypożyczeni do innych klubów.

Premier League

Watford – Everton 3:2

Enner Valencia: 19 minut

Ocena Whoscored: 6,3/10

Ekwadorczyk pojawił się na placu gry w 71 minucie, zmieniając Kevina Mirallasa. Enner nie był w stanie pomóc zespołowi odmienić losy spotkania.

Championship

Aston Villa – Wigan 1:0

Reece Burke: 45 minut

Ocena Whoscored: 6,4/10

Kyle Knoyle: poza kadrą

Burke rozpoczął mecz na prawej obronie Wigan. Został zmieniony w przerwie przez Jordiego Gomeza. Inny z wypożyczonych Młotów do Wigan, Kyle Knoyle nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych.

League One

Bradford – Charlton 0:0

Josh Cullen: 90 minut

Irlandczyk rozegrał całe spotkanie w barwach The Bantams i miał spory wpływ na korzystny remis. Dla młodego pomocnika był to już 18 występ w tym sezonie League One.

League One

Southend – Coventry 3:1

Lewis Page: 90 minut

Młody obrońca Młotów grał przez pełne 90 minut w tym meczu. Jednego gola dla Southend strzelił wychowanek akademii piłkarskiej WHU – Anton Ferdinand.

League One

Fleetwood – Walsall 2:1

George Dobson: 90 minut

Młody Anglik rozegrał dobry mecz, który skończył z golem. Niestety to trafienie nic nie dało gościom i przegrali 2:1.

Gol Dobsona od 1:47 filmiku.