Raport z wypożyczeń

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z poczynaniami piłkarzy West Hamu wypożyczonych do innych klubów.

Bradford City 0:1 Swindon Town

Josh Cullen: 90 minut

Utalentowany Irlandczyk zagrał przez pełne 90 minut, jednak nie był w stanie zapobiec porażce ze Swidon Town. Obecnie jego Bradford City zajmuje 4. miejsce w League One.

Coventry City 1:2 MK Dons

Lewis Page: 90 minut

Lewis Page rozegrał cały mecz w barwach Coventry City. Jego zespół przegrał z MK Dons 1:2, przez co spadł na pozycję spadkową w League One.

Walsall 0:0 Southend United

George Dobson: cały mecz na ławce

19-letni Anglik znów przesiedział cały mecz swojego Walsall na ławce rezerwowych.

Huddersfield Town 1:2 Wigan Athletic F.C.

Reece Burke: 74 minuty

Zawodnik West Hamu rozegrał dobre zawody i wpisał się na listę strzelców w 40. minucie. Anglik został zmieniony po 74. minutach. Cały mecz w barwach Wigan rozegrał były bramkarz Młotów Jussi Jaaskelainen. Poniżej można zobaczyć skrót tego pojedynku: