W ostatnim czasie kilku zawodników Młotów reprezentowało swoje kraje na arenie międzynarodowej. Zapraszamy do krótkiego podsumowania występów naszych graczy w barwach narodowych.

Jose Fonte razem z drużyną Portugalii pokonali wysoko Cypr 4:0. Nasz stoper rozegrał pełne 90 minut. Potyczka z południowo europejskim krajem była rozgrzewką przed nadchodzącym spotkaniem z Łotwą w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata.

Darren Randolph bronił dostępu do bramki Irlandii w wygranym 3:1 spotkaniu przeciwko kadrze Urugwaju. Nasz golkiper grał przez 45 minut. Randy mógł zachować się lepiej przy utracie gola.

Dan Kemp zagrał dla zespołu Anglii U-20 i miał wpływ na wynik zawodów. Nasz zawodnik został sfaulowany w polu karnym i wywalczył rzut karny. Ostatecznie młodzieżowi Synowie Albionu wygrali z Japonią 2:1 i awansowali do półfinału turnieju Toulon.