Zapraszamy do zapoznania się z plusami i minusami meczu West Hamu z Fulham FC (2:1), który został rozegrany w czwartek w Austrii.

Plusy:

+ Młodzież

Kolejny obiecujący występ kilku młodych zawodników Młotów. Bardzo dobrze wyglądał Josh Cullen, Reece Burke, Declan Rice i Nathan Holland.

+ Holland

Drugi mecz z rzędu Nathan Holland pokazał swoje niekowencjonalne umiejętności. Skrzydłowy po zgrupowaniu w Austrii pozostawił bardzo dobre wrażenie i dał do myślenia Slavenowi Biliciowi.

+ Gol napastnika

Bardzo cieszy gol zdobyty przez nominalnego napastnika. Ashley Fletcher zachował czujność w polu karnym i wykorzystał błąd golkipera.

+ Lanzini

Kolejna bardzo dobra połowa naszego lidera. Manu świetnie rozgrywał, kiwał i kreował okazje. Ponadto pewnie wykończył akcję na 1:0

+ Randolph

Pomimo spekulacji dotyczących transferu Irlandczyka do Middlesbrough, ten okazał się kapitalnym profesjonalistą i zagrał bardzo dobry mecz. Na szczególne brawa zasługuje jego interwencja w pierwszej połowie po strzale Aluko.

+ Narzucenie swojego stylu gry

West Ham przez większość meczu prowadził grę i narzucił rywalom swój styl. Piłkarze Fulham ograniczali się do kontr.

+ Kontry

Gracze Slavena Bilicia w tym meczu kilkukrotnie świetnie wychodzi z kontrą. Szybko wymieniali podania i stwarzali okazaję pod bramką Fulham.

Minusy:

Strata gola

West Ham był lepszą drużyną niż Fulham w tym meczu, ale piłkarze Bilicia w końcówce stracili koncentrację, czego dowodem było zdobycie gola przez Sessegnona w 81 minucie. Przez ten błąd zwycięstwo było zagrożone.

– Druga połowa

W drugiej połowie zespół Młotów stwarzał sobie dużo mniej sytuacji niż w pierwszej odsłonie. Być może miał na to wpływ fakt, że w drugiej części gry na boisku nie było nominalnego rozgrywającego jakim jest Manuel Lanzini.

Niedokładność

Piłkarze West Hamu w tym meczu zbyt wiele piłek tracili przez niedokładność. Sporo akcji kończyło się zagraniem piłki w aut lub do przeciwnika. Zbyt wiele niedokładnych zagrań miał na swoim koncie m.in. Pedro Obiang czy Mark Noble.