Zapraszamy do zapoznania się z ocenami po meczu West Hamu z Tottenhamem przygotowanymi przez naszą redakcję.

Adrián – 7

Bez szans przy obu straconych bramkach. Kilka bardzo dobrych interwencji, szczególnie ta przy strzale głową Allego w pierwszej połowie.

Byram – 6,5

Podobnie jak cały zespół Byram był dużo lepszy w drugiej połowie niż pierwszej.

Rice – 5,5

Mocno zaangażowany w utratę dwóch goli. Przy pierwszym nie potrzebnie wyszedł wysoko do zawodnika, a przy drugim po jego rykoszecie gola zdobył Alli. Jednak kilkukrotnie zachował zimną głowę i dobrze czytał grę.

Kouyaté – 7,5

Druga połowa wyśmienita w jego wykonaniu. Wygrywał głowy i świetnie zabezpieczał tyły.

Ogbonna – 7,5

Bohater Młotów. Jego świetna główka dała Młotom awans. W obronie niezły.

Cresswell – 6,5

W pierwszej połowie mocno przytłoczony, ale w drugiej wyglądał dużo lepiej.

Fernandes – 8

Bardzo dobry mecz Szwajcara. Kilka świetnych przerzutów. Miło oglądało się go na boisku. Mocno zaangażowany w zdobycie gola na 1:2.

Noble – 6,5

W pierwszej połowie przeciętny, ale dobrze utrzymywał się przy piłce. W drugiej odsłonie nieźle rozgrywał.

Lanzini – 8

Starał się, ale w pierwszej części nic nie wychodziło. W drugiej dwie asysty i znaczny wpływ na końcowy triumf.

Ayew – 8

Ten mecz idealnie pokazał karierę André Ayew w WHU. Bardzo dobre momenty (dwa gole, dryblingi, rozegranie piłki) przeplatał fatalnymi. Jednak pokazał, że ma instykt strzelecki i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Carroll – 5

Oprócz świetnego zgrania piłki do Lanziniego przy golu na 2:2, raczej mocno przeciętny występ. Pierwsza połowa do zapomnienia. Dał też drużynie sporo wygranych pojedynków główkowych.