Zapraszamy do zapoznania się z ocenami po meczu West Hamu z West Bromem przygotowanymi przez naszą redakcję oraz portale Whoscored, Sky Sports, Claret & Hugh i Football London.

WHUFC.pl

Adrián – 6,5 : Pechowo stracony gol raczej nie obciąża konta Hiszpana. Dobrze wyglądał na przedpolu.

Reid – 4,5 : W pierwszej połowie niemiłosiernie ogrywany przez graczy WBA. Nie potrafił zatrzymać McCleana, który strzelił gola na 0:1.

Ogbonna – 7 : Uratował West Ham w kilku sytuacjach w drugiej połowie. Najpewniejszy z obrońców w zespole Młotów.

Cresswell – 6,5 : Piękna asysta przy pierwszym trafieniu Andy’ego Carrolla. W drugiej też aktywny, ale opuścił boisko z urazem.

Zabaleta – 5 : Kolejny z rzędu przeciętny mecz Argentyńczyka. 32-latek często nienadążał za rywalami.

Obiang – 3 : Co się stało z tym chłopakiem w tym sezonie to straszna historia. Stracił swój spokój w środku pola i zaliczył wiele słabych i niecelnych zagrań. Zasłużenie zdjęty w przerwie.

Kouyaté – 3 : Kolejny bardzo zły mecz Senegalczyka. Zupełnie pod formą. Czasami na murawie wyglądał jak dziecko we mgle.

Masuaku – 4 : Jeden ze słabszych meczów naszego wahadłowego od dłuższego czasu. Wiele razy łatwo zatrzymywany przez zawodników WBA. Mało produktywny.

Lanzini – 7,5 : W pierwszej połowie dwa groźne strzały. Szczególnie ten drugi pokazał wielką technikę Jewela. Pięknie rozprowadzona kontra przy zwycięskiej bramce Carrolla.

Arnautović – 8 : Pokazał wielki charakter w tym spotkaniu. Wiele razy samodzielnie walczył o piłkę na połowie WBA. Piękna asysta na 2:1. Zaczyna się spłacać.

Carroll – 8 : Bohater spotkania. Dwa gole Anglika dały trzy punkty. Kilka razy świetnie złapał piłkę tyłem do bramki i rozprowadził do boku.

Noble – 7,5 : Bardzo dobra zmiana Nobesa. Dał sygnał do ataku i był pewny w swoich zagraniach. Wstrząsnął zespołem w drugiej połowie.

Chicharito – 6 : Kolejny raz musiał usiąść na ławce rezerwowych. Nie zbyt widoczny po wejściu ma murawę.

Rice – 7 : Wszedł na murawę za Cresswella na obcą dla siebie pozycję. Pierwszy kontakt z piłką miał zły, ale w porę naprawił swój błąd. Popisał się jednym świetnym rajdem na lewym skrzydle. 100% celnych podań i zmiana na plus!