Kapitan Młotów, Mark Noble przyznał, że ostatnia porażka derbowa z Tottenhamem boli najbardziej ze wszystkich w tym sezonie. Jednakże, 28-latek twierdzi, że zespół podniesie się bardzo szybko i postara się wygrać najbliższe spotkanie z West Bromem.

Ta porażka boli nas najbardziej, bo to były derby Londynu. W ostatnich latach to my częściej byliśmy po stronie zwycięskiej. Oni strzelili dwa gole w pierwszej połowie, a my byliśmy poza grą. Mieliśmy później szansę, ale Cheikhou trafił w poprzeczkę. Gdyby strzelił to byłaby jeszcze szansa. Gdy przegrywasz w derbach 2:0, to jest bardzo trudno wrócić do gry. – powiedział Anglik

Oni strzelili gola od razu po przerwie i to sprawiło, że mecz praktycznie dla nas się skończył. To był rozczarowujący dzień. Gole na własnym stadionie mogą pobudzić fanów i to właśnie zrobił Harry Kane. To było bardzo trudne dla nas. Trzeci gol zabił mecz. Straciliśmy go po własnym błędzie. Musimy teraz zostawić tą porażkę w tyle i czekamy na mecz z West Bromem, ktory musimy wygrać. – zakończył wychowanek klubu