Trwa nadal przerwa w Premier League związana ze spotkaniami reprezentacyjnymi. W niedzielę czterech piłkarzy Młotów brało udział w starciach swoich drużyn narodowych.

Darren Randolph grał przez pełne 90 minut w zwycięskim 3:1 spotkaniu z Mołdawią. Gole dla Irlandczyków zdobyli James McClean dwie oraz Shane Long. Wyspiarze z siedmioma punktami zajmują drugie miejsce w grupie D.

Angelo Ogbonna przesiedział cały mecz Włochów z Macedonią na ławce rezerwowych (3:2). Zwycięskiego gola dla Italii w 92 minucie zdobył Ciro Immobile. Włosi z siedmioma punktami zajmują drugie miejsce w grupie G za Hiszpanią.

James Collins również spotkanie swojej reprezentacji obejrzał z ławki rezerwowych. Walijczycy zremisowali w Cardfiff z Gruzją 2:2. Walia obecnie jest trzecia w swojej grupie z pięcioma oczkami.

Sofiane Feghouli (Algieria) w starciu z Kamerunem pojawił się na placu gry w 88 minucie. Nasz skrzydłowy zastąpił na murawie Riyada Mahreza.