Carl Jenkinson jest zachwycony powrotem do West Hamu. Piłkarz nie krył swojego zadowolenia po ponownym założeniu koszulki Młotów w spotkaniu sparingowym z Norwich City.

To było wspaniałe wrócić na boisko we wtorek. Kocham każdą minutę spędzoną na boisku. Nie mogłem się doczekać meczu przez cały dzień. Chciałem bardzo wrócić do gry w piłkę nożną, bo bardzo mi tego brakowało. Po kilku tygodniach przerwy miło jest wrócić do zespołu. Naprawdę mi się podobało we wtorek. Trener zrobił wiele zmian i to wpłynęło na nas pozytywnie. Patrzyłem na nowych graczy, którzy wiele wnieśli do zespołu. To fantastyczni piłkarze. Mamy wiele powodów do optymizmu przed sezonem. – powiedział Jenko

Zrobiliśmy wszystko dobrze we wtorek. Kontrolowaliśmy grę w obronie przez cały mecz, a w drugiej połowie ruszyliśmy do ataku. Naprawdę graliśmy świetnie w ciągu ostatnich 20-30 minut i zasłużyliśmy na gola. – dodał Anglik